Ceny posilovacích věží

Posilovací věže českého výrobce inSPORTline se zárukou 5 let, dopravou a montáží zdarma si můžete koupit buď v jeho e-shopu nebo prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Vítkově u Opavy. 

Dáme vám tipy na posilovací věže v akci dvou cenových kategorií a přiblížíme jejich vybavení.

ProfiGym C30, cena 8 tisíc korun – nosnost 120 kilogramů, hmotnost závaží až 45 kilogramů, horní kladka, spodní kladka simulující veslování, předkopávání, zakopávání, butterfly s oporou zad, anatomický tvarovaná opěrka, možnost provádět více než 100 cviků.

Phanton, cena 15 tisíc korun – nejprodávanější posilovací věž, konstrukční novinka inSPORTline pro ergonomické a efektivní cvičení. Nosnost 150 kilogramů, hmotnost závaží až 65 kilogramů, stepper, bench, horní a dolní kladka s elektronickým počítačem, butterfly, multi press, předkopávání, možnost cviků Dips intenzivního tréninku břišního svalstva, vrchní a středové veslo pomocí lan, přítahy na lýtka, stehna a hýždě, simulace veslování. 
Uživatel Patrik Kameník hodnotí posilovací věž inSPORTline Phanton jako dobrý stroj: „Závaží je díky systému několika kladek fakt slušný, a to je hlavní.“

Posilovací věže  >  Novinky  >  Ceny posilovacích věží

Novinky

Všechny novinky